Kredyty

Brać czy nie brać? oto jest pytanie… Podejmowanie decyzji jest od zarania dziejów obiektem zainteresowań naukowców. Człowiek poddaje ekonomicznej analizie i kalkulacji każdą decyzję, również tę, dotyczącą finansowania swoich marzeń i inwestycji, dążąc przy tym do osiągnięcia największych korzyści. Jaki rodzaj finansowania wybrać? Czy „stać mnie” na kredyt?

Wall Street to jedyne miejsce, do którego jedni przyjeżdżają Rolls Royce’ami, aby zasięgać porad u tych, którzy podróżują metrem.

Warren Buffett
01

Kredyt hipoteczny

Zakup mieszkania lub domu to zwykle decyzja na wiele lat. Konieczność poniesienia jednorazowo wysokiego kosztu sprawia, że wiele osób decyduje się skorzystać z kredytu hipotecznego.
Samemu trudno jest porównać wszystkie parametry i warunki cenowe takiego kredytu, rozpracować skomplikowane często zapisy umów kredytowych

Jeśli nie wiesz, na co warto zwrócić uwagę ubiegając się o kredyt mieszkaniowy lub budowlany, warto skorzystać z usług naszych profesjonalnych Ekspertów, którzy pomogą Ci pozyskać finansowanie, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia o własnym kącie. U nas kredyt hipoteczny to pomoc na każdym etapie kredytowania.

Zgłoś się, jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie od dewelopera, mieszkanie na rynku wtórnym, nabyć działkę budowlaną i wybudować dom, wyremontować posiadaną nieruchomość lub też kupić lokal do celów inwestycyjnych. Pomożemy Ci w taki sposób dobrać parametry kredytu, aby najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom i preferencjom. Doradzimy Ci jak jednym kredytem sfinansować zakup i remont nieruchomości oraz jak wybrać optymalną długość spłaty w stosunku do wysokości Twojego miesięcznego budżetu domowego. Konsolidacja innych zobowiązań lub dodatkowe środki na dowolny cel w ramach kredytu hipotecznego? Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza pozwolą nam skutecznie Ci doradzić, a także pomóc w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego najbardziej dopasowanego do Twoich oczekiwań.

Decydując się na bezpłatną konsultację z naszym Ekspertem finansowym możesz też liczyć na szybkie i sprawne załatwienie wszystkich niezbędnych formalności, potrzebnych do uzyskania decyzji kredytowej. Ponadto, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego kredytu hipotecznego, chcesz obniżyć ratę i jego koszty, chciałbyś przenieść go do innego banku – wyszukamy najkorzystniejszą ofertę kredytu refinansowego, dzięki czemu zyskasz mniejsze raty i oprocentowanie. Z nami zakup mieszkania będzie dla Ciebie korzystny finansowo, a w dodatku zdejmiemy z Ciebie ciężar wszelkich, czasochłonnych i nie zawsze przyjemnych, formalności.

Co zyskujesz nawiązując z nami współpracę:
 • Już na wstępie sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Przekonasz się, na jaką nieruchomość możesz sobie dziś pozwolić, by czuć się bezpiecznie finansowo
 • Korzystając z własnych doświadczeń oraz pomocy sprawdzonych biur nieruchomości pomożemy Ci znaleźć wymarzony dom lub mieszkanie
 • Sprawdzimy zapisy umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości lub umowy rezerwacyjnej, zbadamy stan prawny nieruchomości
 • Przygotujemy symulacje i przedstawimy Ci najlepsze oferty kredytu hipotecznego i wspólnie wybierzemy najlepszą z nich
 • Pomożemy Ci skompletować dokumenty potrzebne do złożenia wniosku w banku oraz pomożemy wypełnić wniosek i dokumenty bankowe
 • Wynegocjujemy z bankiem indywidualne warunki kredytowania
 • Zapewnimy preferencyjne warunki u notariusza i rzeczoznawcy majątkowego
 • Będziemy Cię na bieżąco informować, co dzieje się z Twoim wnioskiem kredytowym
 • Zanim podpiszesz umowę kredytową, wyjaśnimy Ci jej zapisy – ważne jest żebyś wiedział, co podpisujesz
 • Pomożemy Ci znaleźć korzystne ubezpieczenie nieruchomości
 • Zweryfikujemy dla Ciebie koszty związane z ubezpieczeniem nieruchomości
02

Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny

Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków finansowych na dowolny cel – wakacje, zakup samochodu, umeblowanie pokoju czy zakup sprzętu AGD lub RTV., zgłoś się do nas, a przy bezpłatnej pomocy naszego Eksperta kredytowego – swoje bieżące marzenia spełnisz szybko i sprawnie.
Kredyt gotówkowy to sposób na szybkie pozyskanie gotówki.

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych. Jego istotą jest to, że bank udziela kredytobiorcy „pożyczki” gotówki, która wpływa bezpośrednio na jego konto, a Kredytobiorca może ją wydać na dowolny cel.

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków finansowych na dowolny cel – wakacje, zakup samochodu, umeblowanie pokoju czy zakup sprzętu AGD lub RTV., zgłoś się do nas, a przy bezpłatnej pomocy naszego Eksperta kredytowego – swoje bieżące marzenia spełnisz szybko i sprawnie.

 

Specjalista wybierze produkt gotówkowy, dopasowany do Twoich możliwości oraz zapewni Ci indywidualne warunki kredytowania.

W kontekście kredytów gotówkowych często mówi się również o kredycie konsolidacyjnym. Polega on na zaciągnięciu nowego zobowiązania na spłatę chwilówek, kredytów ratalnych, kredytów gotówkowych, kart kredytowych i innych zobowiązań, które obciążają budżet dłużnika. Pieniądze przekazywane są od razu na rachunki instytucji, w których spłacasz raty.

 

Największą zaletą tego produktu jest przede wszystkim niska rata – znacznie niższa niż suma wcześniej spłacanych co miesiąc zobowiązań oraz niższy całkowity koszt kredytu konsolidacyjnego w stosunku do sumy kosztów wcześniej posiadanych kredytów.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a jeśli masz pytania, skontaktuj się  z nami.

W ramach współpracy z Prime-Finance:
 • Oszacujemy Twoją zdolność kredytową
 • Porównamy dla Ciebie ofertę kilkunastu banków, w tym
  możliwość obniżenia bieżących rat zobowiązań /
  konsolidacji, i wspólnie wybierzemy najkorzystniejszą dla
  Ciebie propozycję,
 • Ustalimy optymalny okres trwania kredytu
 • Omówimy dla Ciebie wszystkie koszty związane z kredytem
 • Pomożemy Ci skompletować dokumenty potrzebne do
  złożenia wniosku kredytowego
 • Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich
  formalności związanych z kredytem
 • Przed podpisaniem umowy kredytowej wyjaśnimy Ci
  wszystkie zapisy, które się w niej znajdują
 • Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania
Przychodząc po wsparcie do Prime-Finance zyskujesz:
 • Dostęp do najtańszych kredytów z aktualnej oferty kilkunastu banków – nawet 0% prowizji za udzielenie
  kredytu gotówkowego
 • Wysoką kwotę finansowania – nawet do 200.000 PLN
 • Produkty bez zabezpieczeń i poręczycieli
 • Atrakcyjną konsolidację
 • Długi okres kredytowania – nawet do 144 miesięcy
 • Akceptację różnych źródeł dochodów (w tym: dochodów uzyskiwanych z pracy za granicą, z tytułu umów zlecenia, o dzieło, kontraktów, diet kierowców, z tytułu najmu lub prowadzonej działalności gospodarczej), w tym gotówkę na oświadczenie o dochodach, na PIT oraz oferty specjalne, w tym dla wybranych zawodów.
03

Kredyt firmowy

Kredyty dla firm, są obok dotacji i leasingu dość popularnym źródłem finansowania przedsiębiorstwa. W zależności od kondycji Twojego biznesu łatwość uzyskania tego typu środków finansowych może się różnić.
Jak wygląda podział kredytów dla firm w praktyce?

Zwracając się do Prime-Finance, otrzymasz profesjonalne wsparcie w zakresie doboru odpowiednich narzędzi finansowania firmowego i uzyskasz spersonalizowany kredyt na preferencyjnych warunkach, co pozwoli Ci poprawić płynność i obrotowość, rozszerzyć działalność o nowe obszary, kupić dodatkowy sprzęt, wyposażenie zakładu lub zainwestować w dodatkowe pomieszczenia czy nieruchomości.

 

Banki w swojej ofercie dają możliwość uzyskania finansowania dla firm w złotówkach lub walucie obcej, krótko-, średnio- lub długoterminowego, zabezpieczonego lub niezabezpieczonego, głównie według poniższej klasyfikacji:

Kredyt w rachunku bieżącym

(krótkoterminowy, odnawialny) daje prawo do krótkotrwałego debetu na rachunku bieżącym, w ramach ustalonego limitu zadłużenia. Firma lub instytucja spłaca go w momencie, gdy na jej rachunku pojawiają się wpływy. Zazwyczaj pobierane są dodatkowe opłaty za odnowienie kredytu / limitu.

Kredyt inwestycyjny,

jak wskazuje jego nazwa, możesz przeznaczyć na inwestycje Twojej Firmy. Zawężenie celu kredytowania jest tutaj rekompensowane zwykle korzystniejszymi warunkami, zasadami lub uproszczonymi procedurami.

Kredyt obrotowy

jest finansowaniem, które możesz przeznaczyć na bieżące zobowiązania firmy. Głównie udzielany jest na dwa sposoby – albo w formie transz z określonymi kwotami i terminami, albo jako linia kredytowa. Kredyt obrotowy może być odnawialny lub nieodnawialny – w zależności od umowy zawieranej
z bankiem. Banki proponują spłatę z wykorzystaniem różnego rodzaju rat: równych, malejących czy balonowych.

Kredyt konsolidacyjny

W kontekście kredytów firmowych również często mamy do czynienia z kredytem konsolidacyjnym. Polega on na zaciągnięciu nowego zobowiązania na spłatę innych kredytów / kart kredytowych i zobowiązań, które obciążają firmę. Największą zaletą tego produktu jest przede wszystkim niska rata – znacznie niższa niż suma wcześniej spłacanych co miesiąc zobowiązań oraz niższy całkowity koszt kredytu konsolidacyjnego w stosunku do sumy kosztów wcześniej posiadanych kredytów, co przekłada się na uwolnienie dodatkowych środków w budżecie przedsiębiorstwa.

Ważne zagadnienie w tematyce kredytów firmowych stanowi ich podział na kredyty zabezpieczone i niezabezpieczone.

Kredyt może być zabezpieczony: składnikiem aktywów (zazwyczaj jest to nieruchomość), środkami pieniężnymi, sprzętem / wyposażeniem lub towarami. Zabezpieczenie pozwala na uzyskanie lepszych warunków kredytowania oraz dłuższego okresu spłaty. Istnieją także produkty kredytowe, które nie wymagają zabezpieczenia w tej formie. Będą one miały wyższe, niż w przypadku finansowania zabezpieczonego, oprocentowanie (rekompensujące

kredytodawcy koszt dodatkowego ryzyka) albo będą dostępne tylko dla przedsiębiorstw o doskonałej historii kredytowej i dobrej sytuacji majątkowo-finansowej. Mówi się – że o ile kredyt zabezpieczony pozwala Ci zadecydować, który ze składników majątku ma stanowić jego zabezpieczenie, o tyle w praktyce kredytowanie niezabezpieczone pozwala, by każdy z aktywów Twojej Firmy stanowił źródło jej spłaty.

Podsumowując tematykę finasowania firmowego

Warto zapamiętać, że kredyt firmowy może stanowić doskonałe uzupełnienie środków własnych przedsiębiorstwa i znacznie przyspieszyć rozwój prowadzonej działalności gospodarczej. Koniecznie skorzystaj ze wsparcia jednego z naszych Ekspertów, by pomóc Twojemu biznesowi rozwinąć skrzydła.

Kredyty dla firm – w jaki sposób możemy Ci pomóc? Cenimy Twój czas – przyjedziemy na spotkanie z Tobą w dowolnie wyznaczonym przez Ciebie miejscu i zapewnimy kompleksową obsługę Twojego zapotrzebowania na finasowanie

 

Chętnie posłuchamy o Twoich pasjach i osiągnięciach biznesowych – przyjrzymy się Twojej Firmie i jej kondycji
Prześledzimy zapisy w Twojej dokumentacji finansowej i udzielimy Ci cennych wskazówek, jak szybko i skutecznie

otrzymać finansowanie na preferencyjnych warunkach, biorąc pod uwagę specyfikę Twojej firmy oraz jej aktualne
i docelowe potrzeby. Bezpłatnie doradzimy, który produkt wybrać w konkretnej sytuacji i zapewnimy Ci szeroki dostęp do rozmaitych rozwiązań finansowych

 

Wspomożemy poprawę płynności finansowej Twojej Firmy, począwszy od bieżących potrzeb – po duże inwestycje i przedsięwzięcia, związane z powiększeniem majątku trwałego firmy.

Oblicz ratę
kredytu dla Siebie.
Kwota kredytu
Wartość nieruchomości
Okres spłaty

TWOJA RATA TO:
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania w Twojej przeglądarce